Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1538343
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania27569
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19993
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia95965
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej11288
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5322
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5531
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe14582
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5091
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy67934
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady16347
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej12359
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty11668
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6830
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory145970
Ikona - strzałka prawaPrzetargi435514
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2946
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro4757
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)1962
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2604
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości20672
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4130
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5708
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia2131
Ikona - strzałka prawaPetycje3769
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1389
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych690
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia417
Ikona - strzałka prawaWybory837
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811538
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192550
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20191262
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 2019617
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20191886
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10728
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski13065
Ikona - strzałka prawaRada Gminy14744
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2800
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych362
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania406
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań397
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady259
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy3407
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy17074
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13955
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9668
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe55619
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9401
Ikona - strzałka prawaRegulamin9943
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy54475
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne931
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15571
Ikona - strzałka prawaTaryfy713
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9334
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne5012
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów5555
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3582
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe19001
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta18781
Ikona - strzałka prawa20093774
Ikona - strzałka prawa20102656
Ikona - strzałka prawa20112428
Ikona - strzałka prawa20132158
Ikona - strzałka prawa20141868
Ikona - strzałka prawa20151824
Ikona - strzałka prawa20161716
Ikona - strzałka prawa2017981
Ikona - strzałka prawa2018729
Ikona - strzałka prawa2019318
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta11572
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5245
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta4900
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy22989
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4207
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18986
Ikona - strzałka prawaPrzetargi23462
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej14557
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3447
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11674
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni13690
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8492
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6711
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4625
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11750
Ikona - strzałka prawaAktualności9795
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4433
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7844
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory9552
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7626
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3618
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO8460
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe420
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu12035
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1838
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1340
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis73
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026383
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036298
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046439
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057158
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067154
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077038
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088235
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095951
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106442
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114773
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124751
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134339
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144222
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153649
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163307
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172853
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182427
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191409
Ikona - strzałka prawaBudżet 2020313
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9310
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1930
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2704
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7648
Ikona - strzałka prawaProgramy6094
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian25177
Ikona - strzałka prawaArchiwum7263
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6420
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8097
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7277

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-01-28 14:11:43, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)