Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1739263
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania28180
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20549
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia99381
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej12314
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5676
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5843
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe15948
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5395
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy72309
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady17855
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej13417
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty12748
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza7292
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory153689
Ikona - strzałka prawaPrzetargi452278
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych3724
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro8722
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)2619
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2775
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4467
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze6121
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia2512
Ikona - strzałka prawaPetycje4285
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1819
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych848
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia894
Ikona - strzałka prawaNieodpłatne poradnictwo specjalistyczne w powiecie pajęczańskim62
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020130
Ikona - strzałka prawaWybory1141
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201812326
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20193188
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20191686
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 2019978
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20192432
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20202428
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11098
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski13998
Ikona - strzałka prawaRada Gminy15217
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy3171
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych573
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania668
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań625
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady518
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy3898
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy17539
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14404
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy10036
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe57512
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9849
Ikona - strzałka prawaRegulamin10331
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy57016
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne1272
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty16147
Ikona - strzałka prawaTaryfy1011
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9689
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne5432
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów5861
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3866
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe20026
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta19659
Ikona - strzałka prawa20094220
Ikona - strzałka prawa20102861
Ikona - strzałka prawa20112636
Ikona - strzałka prawa20132432
Ikona - strzałka prawa20142108
Ikona - strzałka prawa20152054
Ikona - strzałka prawa20162119
Ikona - strzałka prawa20171269
Ikona - strzałka prawa2018931
Ikona - strzałka prawa2019579
Ikona - strzałka prawa2020165
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta11944
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5856
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta5334
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy23781
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4582
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty19363
Ikona - strzałka prawaPrzetargi24474
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej15658
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3731
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12036
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni14157
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8887
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6995
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4868
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa12066
Ikona - strzałka prawaAktualności10760
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4663
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8192
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory10539
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7856
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3902
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO9093
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe673
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu12870
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1664
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis238
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026598
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036461
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046631
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057398
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067399
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077285
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088556
Ikona - strzałka prawaBudżet 20096187
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106602
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114961
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124940
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134583
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144469
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153935
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163592
Ikona - strzałka prawaBudżet 20173125
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182778
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191786
Ikona - strzałka prawaBudżet 2020755
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9617
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne2132
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2968
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7891
Ikona - strzałka prawaProgramy6342
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian26275
Ikona - strzałka prawaArchiwum7545
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6702
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8385
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7519

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-07-13 07:33:57, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)