Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1627237
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania27804
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20207
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia97172
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej11727
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5451
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5645
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe15153
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5208
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy69754
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady16993
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej12814
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty12142
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6976
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory148051
Ikona - strzałka prawaPrzetargi443587
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych3352
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro6846
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)2271
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2673
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości21281
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4251
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5859
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia2275
Ikona - strzałka prawaPetycje3952
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1550
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych748
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia576
Ikona - strzałka prawaWybory940
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811848
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192759
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20191459
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 2019739
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20192074
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020336
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10869
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski13311
Ikona - strzałka prawaRada Gminy14947
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2942
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych430
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania492
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań483
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady348
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy3598
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy17225
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14130
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9817
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe56251
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9571
Ikona - strzałka prawaRegulamin10089
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy55742
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne1059
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15802
Ikona - strzałka prawaTaryfy821
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9457
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne5169
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów5675
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3702
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe19350
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta19100
Ikona - strzałka prawa20093931
Ikona - strzałka prawa20102737
Ikona - strzałka prawa20112503
Ikona - strzałka prawa20132257
Ikona - strzałka prawa20141949
Ikona - strzałka prawa20151902
Ikona - strzałka prawa20161871
Ikona - strzałka prawa20171090
Ikona - strzałka prawa2018806
Ikona - strzałka prawa2019427
Ikona - strzałka prawa202043
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta11712
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5498
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta5047
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy23256
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4350
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty19128
Ikona - strzałka prawaPrzetargi23921
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej15077
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3560
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11800
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni13901
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8649
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6815
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4726
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11873
Ikona - strzałka prawaAktualności10242
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4522
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7975
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory10008
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7716
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3747
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO8688
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe530
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu12401
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1959
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1492
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis145
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026472
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036373
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046526
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057241
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067249
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077153
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088355
Ikona - strzałka prawaBudżet 20096041
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106504
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114852
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124826
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134450
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144312
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153757
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163424
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172977
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182586
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191580
Ikona - strzałka prawaBudżet 2020514
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9429
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne2021
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2813
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7743
Ikona - strzałka prawaProgramy6195
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian25684
Ikona - strzałka prawaArchiwum7374
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6533
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8225
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7397

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-04-10 09:12:05, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)