Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1530138
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania27536
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19948
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia95861
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej11254
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5312
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5523
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe14544
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5081
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy67863
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady16268
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej12320
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty11630
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6819
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory145845
Ikona - strzałka prawaPrzetargi434966
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2917
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro4601
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)1943
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2599
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości20628
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4117
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5698
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia2118
Ikona - strzałka prawaPetycje3751
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1377
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych685
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia403
Ikona - strzałka prawaWybory830
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811521
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192530
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20191248
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 2019605
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20191870
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10717
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski13037
Ikona - strzałka prawaRada Gminy14728
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2793
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych358
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania399
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań394
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady254
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy3393
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy17062
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13947
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9656
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe55564
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9384
Ikona - strzałka prawaRegulamin9936
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy54338
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne920
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15538
Ikona - strzałka prawaTaryfy703
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9330
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne5004
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów5546
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3572
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe18975
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta18764
Ikona - strzałka prawa20093762
Ikona - strzałka prawa20102649
Ikona - strzałka prawa20112421
Ikona - strzałka prawa20132155
Ikona - strzałka prawa20141862
Ikona - strzałka prawa20151819
Ikona - strzałka prawa20161707
Ikona - strzałka prawa2017974
Ikona - strzałka prawa2018726
Ikona - strzałka prawa2019312
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta11566
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5222
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta4889
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy22962
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4195
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18978
Ikona - strzałka prawaPrzetargi23428
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej14521
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3438
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11662
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni13676
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8478
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6702
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4617
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11741
Ikona - strzałka prawaAktualności9764
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4426
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7830
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory9514
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7610
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3608
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO8442
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe413
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu12009
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1831
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1331
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis68
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026374
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036292
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046433
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057153
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067146
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077029
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088217
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095947
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106438
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114770
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124747
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134327
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144211
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153639
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163299
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172844
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182419
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191402
Ikona - strzałka prawaBudżet 2020297
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9302
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1924
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2696
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7639
Ikona - strzałka prawaProgramy6087
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian25145
Ikona - strzałka prawaArchiwum7252
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6415
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8092
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7269

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-01-21 14:46:36, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)