Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2324583
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania30216
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia111032
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej16065
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń6553
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie6694
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe19847
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne6262
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy87717
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady22534
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej17877
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty16685
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza8645
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory171381
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru na wolne stanowiska125
Ikona - strzałka prawaPrzetargi514598
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych5488
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro17408
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)4233
Ikona - strzałka prawaZamówienia do kwoty 130 000 zł netto7934
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o dialogu technicznym2302
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy3023
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione5577
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze7147
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia3522
Ikona - strzałka prawaPetycje6532
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli190
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne136
Ikona - strzałka prawa201883
Ikona - strzałka prawa2021108
Ikona - strzałka prawa202090
Ikona - strzałka prawa201989
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne106
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2935
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1060
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia2644
Ikona - strzałka prawaNieodpłatne poradnictwo specjalistyczne w powiecie pajęczańskim828
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020978
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 2021656
Ikona - strzałka prawaŁowiectwo621
Ikona - strzałka prawaSygnalista117
Ikona - strzałka prawaWybory1900
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201814318
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20194686
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20192657
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 20191890
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20193849
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20203972
Ikona - strzałka prawaOrgany1040
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?12055
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski16900
Ikona - strzałka prawaRada Gminy17070
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy4163
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych1285
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania1599
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań1567
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli361
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady1273
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy5607
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy18780
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy15619
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy11507
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe64988
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut10999
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny11592
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy68908
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne2255
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty17551
Ikona - strzałka prawaTaryfy1911
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna10677
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne7464
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów6953
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku4788
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe22944
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta23064
Ikona - strzałka prawa20095285
Ikona - strzałka prawa20103531
Ikona - strzałka prawa20113384
Ikona - strzałka prawa20133233
Ikona - strzałka prawa20142898
Ikona - strzałka prawa20152843
Ikona - strzałka prawa20163184
Ikona - strzałka prawa20172042
Ikona - strzałka prawa20181676
Ikona - strzałka prawa20191610
Ikona - strzałka prawa2020908
Ikona - strzałka prawa2021645
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta13306
Ikona - strzałka prawaSprawozdania7634
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta6706
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy26312
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne5676
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty20591
Ikona - strzałka prawaPrzetargi27039
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej18241
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy5128
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12991
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni15996
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej9939
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie7796
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna5863
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa13056
Ikona - strzałka prawaAktualności12806
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"5540
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9399
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory12417
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8681
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego5393
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO11190
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1985
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu15739
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy2774
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis1035
Ikona - strzałka prawaBudżet 20027398
Ikona - strzałka prawaBudżet 20037196
Ikona - strzałka prawaBudżet 20047392
Ikona - strzałka prawaBudżet 20058257
Ikona - strzałka prawaBudżet 20068183
Ikona - strzałka prawaBudżet 20078203
Ikona - strzałka prawaBudżet 20089702
Ikona - strzałka prawaBudżet 20097022
Ikona - strzałka prawaBudżet 20107318
Ikona - strzałka prawaBudżet 20115677
Ikona - strzałka prawaBudżet 20125691
Ikona - strzałka prawaBudżet 20135365
Ikona - strzałka prawaBudżet 20145189
Ikona - strzałka prawaBudżet 20154768
Ikona - strzałka prawaBudżet 20164398
Ikona - strzałka prawaBudżet 20173897
Ikona - strzałka prawaBudżet 20183626
Ikona - strzałka prawaBudżet 20192870
Ikona - strzałka prawaBudżet 20202035
Ikona - strzałka prawaBudżet 20211321
Ikona - strzałka prawaBudżet 2022250
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej10600
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne2828
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej3871
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8659
Ikona - strzałka prawaProgramy7183
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian29180
Ikona - strzałka prawaArchiwum8600
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7677
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów9244
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8354
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności370

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-01-27 11:53:50, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)