Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2564871
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania30898
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia114565
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń7306
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie6967
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe20241
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne6538
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej16303
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy90860
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady24089
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej18180
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty16950
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza9112
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory175595
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru na wolne stanowiska479
Ikona - strzałka prawaPrzetargi528599
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych5909
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro19360
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)4737
Ikona - strzałka prawaZamówienia do kwoty 130 000 zł netto11660
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o dialogu technicznym3337
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy3080
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione5941
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze7512
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia3895
Ikona - strzałka prawaPetycje7344
Ikona - strzałka prawaInformacja dotycząca sposobu składania skarg, wniosków i petycji.57
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli596
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne405
Ikona - strzałka prawa2019301
Ikona - strzałka prawa2020295
Ikona - strzałka prawa2021333
Ikona - strzałka prawa2018284
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne378
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury3346
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1102
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia3508
Ikona - strzałka prawaNieodpłatne poradnictwo specjalistyczne w powiecie pajęczańskim1146
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201266
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 2021987
Ikona - strzałka prawaŁowiectwo978
Ikona - strzałka prawaSygnalista518
Ikona - strzałka prawaWybory2217
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201814958
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20195164
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20192991
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 20192246
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20194320
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20204457
Ikona - strzałka prawaOrgany1321
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?12405
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski17838
Ikona - strzałka prawaRada Gminy17612
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy4474
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych1502
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania1836
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań1906
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli618
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady1548
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy6224
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy19175
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy16077
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy11883
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe67538
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut11395
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny11985
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy73247
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne2609
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty18238
Ikona - strzałka prawaTaryfy2246
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna11027
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne8216
Ikona - strzałka prawaProjekt MPZP miejscowego dla obrębów Kolonia Broszęcin, Broszęcin, Augustów1
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów7364
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku5180
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe23998
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta24040
Ikona - strzałka prawa20095643
Ikona - strzałka prawa20103769
Ikona - strzałka prawa20113606
Ikona - strzałka prawa20133494
Ikona - strzałka prawa20143171
Ikona - strzałka prawa20153106
Ikona - strzałka prawa20163520
Ikona - strzałka prawa20172322
Ikona - strzałka prawa20181940
Ikona - strzałka prawa20191923
Ikona - strzałka prawa20201134
Ikona - strzałka prawa20211023
Ikona - strzałka prawa2022387
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta13795
Ikona - strzałka prawaSprawozdania8283
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta7144
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy27068
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne6051
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty21041
Ikona - strzałka prawaPrzetargi27276
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej18628
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy5777
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo13336
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni16387
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej10264
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie8134
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna6293
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa13406
Ikona - strzałka prawaAktualności13034
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"5886
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9818
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory12626
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8955
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego6256
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO11897
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe2528
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu16834
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy3224
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis1329
Ikona - strzałka prawaBudżet 20027730
Ikona - strzałka prawaBudżet 20037546
Ikona - strzałka prawaBudżet 20047687
Ikona - strzałka prawaBudżet 20058600
Ikona - strzałka prawaBudżet 20068567
Ikona - strzałka prawaBudżet 20078579
Ikona - strzałka prawaBudżet 200810192
Ikona - strzałka prawaBudżet 20097391
Ikona - strzałka prawaBudżet 20107610
Ikona - strzałka prawaBudżet 20115961
Ikona - strzałka prawaBudżet 20126029
Ikona - strzałka prawaBudżet 20135674
Ikona - strzałka prawaBudżet 20145487
Ikona - strzałka prawaBudżet 20155116
Ikona - strzałka prawaBudżet 20164718
Ikona - strzałka prawaBudżet 20174198
Ikona - strzałka prawaBudżet 20183935
Ikona - strzałka prawaBudżet 20193276
Ikona - strzałka prawaBudżet 20202337
Ikona - strzałka prawaBudżet 20211803
Ikona - strzałka prawaBudżet 2022789
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej10955
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne3149
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej4273
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8964
Ikona - strzałka prawaProgramy7522
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian31268
Ikona - strzałka prawaArchiwum9078
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8109
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów9580
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8684
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności756

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-08-16 15:14:57, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)