Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2126409
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania29563
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21921
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia107521
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej15829
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń6269
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie6429
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe19440
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5989
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy84907
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady21025
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej17583
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty16425
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza8188
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory166594
Ikona - strzałka prawaPrzetargi500130
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych4945
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro15363
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)3723
Ikona - strzałka prawaZamówienia do kwoty 130 000 zł netto3633
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o dialogu technicznym1331
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2966
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione5259
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze6836
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia3215
Ikona - strzałka prawaPetycje5638
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2579
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1025
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia2073
Ikona - strzałka prawaNieodpłatne poradnictwo specjalistyczne w powiecie pajęczańskim551
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020742
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 2021373
Ikona - strzałka prawaŁowiectwo339
Ikona - strzałka prawaWybory1636
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201813747
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20194209
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20192358
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 20191599
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20193394
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20203533
Ikona - strzałka prawaOrgany804
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11752
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski15975
Ikona - strzałka prawaRada Gminy16497
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy3867
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych1068
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania1353
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań1284
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli87
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady1000
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy5104
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy18402
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy15229
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy11085
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe62584
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut10662
Ikona - strzałka prawaRegulamin11143
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy64179
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne1947
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty17114
Ikona - strzałka prawaTaryfy1620
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna10380
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne6513
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów6632
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku4516
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe22060
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta21977
Ikona - strzałka prawa20094964
Ikona - strzałka prawa20103330
Ikona - strzałka prawa20113087
Ikona - strzałka prawa20132986
Ikona - strzałka prawa20142643
Ikona - strzałka prawa20152595
Ikona - strzałka prawa20162839
Ikona - strzałka prawa20171787
Ikona - strzałka prawa20181442
Ikona - strzałka prawa20191279
Ikona - strzałka prawa2020677
Ikona - strzałka prawa2021253
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta12851
Ikona - strzałka prawaSprawozdania7021
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta6297
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy25527
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne5338
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty20239
Ikona - strzałka prawaPrzetargi26856
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej17899
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy4483
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12689
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni15466
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej9597
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie7574
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna5513
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa12752
Ikona - strzałka prawaAktualności12611
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"5266
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9005
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory12232
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8418
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4977
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO10577
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1569
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu14874
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy2365
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis769
Ikona - strzałka prawaBudżet 20027117
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036953
Ikona - strzałka prawaBudżet 20047139
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057975
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067933
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077876
Ikona - strzałka prawaBudżet 20089309
Ikona - strzałka prawaBudżet 20096734
Ikona - strzałka prawaBudżet 20107077
Ikona - strzałka prawaBudżet 20115459
Ikona - strzałka prawaBudżet 20125446
Ikona - strzałka prawaBudżet 20135121
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144952
Ikona - strzałka prawaBudżet 20154517
Ikona - strzałka prawaBudżet 20164142
Ikona - strzałka prawaBudżet 20173636
Ikona - strzałka prawaBudżet 20183369
Ikona - strzałka prawaBudżet 20192601
Ikona - strzałka prawaBudżet 20201693
Ikona - strzałka prawaBudżet 2021872
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej10310
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne2582
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej3589
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8397
Ikona - strzałka prawaProgramy6921
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian28091
Ikona - strzałka prawaArchiwum8278
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7349
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8984
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8064
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności154

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-07-29 15:54:18, zmian dokonał(a): Maciej Ratajczyk

WCAG 2.0 (Level AA)