Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2674304
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania31304
Ikona - strzałka prawaPreferencyjna sprzedaż węgla353
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia117191
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe20588
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne6775
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej16526
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń7607
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie7189
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy93632
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady25399
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej18412
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty17213
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza9444
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory178502
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru na wolne stanowiska711
Ikona - strzałka prawaPrzetargi537482
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych6188
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro20742
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)5074
Ikona - strzałka prawaZamówienia do kwoty 130 000 zł netto13720
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o dialogu technicznym4305
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy3127
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione6224
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze7774
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia4253
Ikona - strzałka prawaPetycje8029
Ikona - strzałka prawaInformacja dotycząca sposobu składania skarg, wniosków i petycji.231
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli909
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne611
Ikona - strzałka prawa2021531
Ikona - strzałka prawa2020476
Ikona - strzałka prawa2018477
Ikona - strzałka prawa2019481
Ikona - strzałka prawaKontrole wewnętrzne590
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury3638
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1148
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia3852
Ikona - strzałka prawaNieodpłatne poradnictwo specjalistyczne w powiecie pajęczańskim1393
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201512
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 20211225
Ikona - strzałka prawaŁowiectwo1262
Ikona - strzałka prawaSygnalista783
Ikona - strzałka prawaWybory2553
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201815427
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20195529
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20193258
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 20192495
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20194932
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20204819
Ikona - strzałka prawaOrgany1542
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?12668
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski18451
Ikona - strzałka prawaRada Gminy18060
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy4737
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych1698
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania2131
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań2193
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli826
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady1772
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy6537
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy19457
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy16358
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy12136
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe68523
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut11672
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny12264
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy76172
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne2844
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty18685
Ikona - strzałka prawaTaryfy2493
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna11280
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne8872
Ikona - strzałka prawaProjekt MPZP miejscowego dla obrębów Kolonia Broszęcin, Broszęcin, Augustów1
Ikona - strzałka prawaProjekt MPZP miejscowego dla obrębów Będków, Żary, Rychłowiec, Kodrań–Kopy, Marcelin, Krysiaki Będkowskie, Krysiaki Broszęckie0
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów7607
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku5449
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe24551
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta24677
Ikona - strzałka prawa20095922
Ikona - strzałka prawa20103967
Ikona - strzałka prawa20113797
Ikona - strzałka prawa20133697
Ikona - strzałka prawa20143386
Ikona - strzałka prawa20153313
Ikona - strzałka prawa20163797
Ikona - strzałka prawa20172568
Ikona - strzałka prawa20182146
Ikona - strzałka prawa20192177
Ikona - strzałka prawa20201324
Ikona - strzałka prawa20211293
Ikona - strzałka prawa2022707
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta14074
Ikona - strzałka prawaSprawozdania8636
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta7450
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy27653
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne6304
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty21323
Ikona - strzałka prawaPrzetargi27471
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej18897
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy6116
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo13607
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni16637
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej10516
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie8367
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna6610
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa13603
Ikona - strzałka prawaAktualności13234
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"6132
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej10096
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory12816
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane9152
Ikona - strzałka prawaBudżet 202324
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego6592
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO12403
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe2915
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu17381
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy3495
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis1534
Ikona - strzałka prawaBudżet 20027943
Ikona - strzałka prawaBudżet 20037760
Ikona - strzałka prawaBudżet 20047910
Ikona - strzałka prawaBudżet 20058837
Ikona - strzałka prawaBudżet 20068792
Ikona - strzałka prawaBudżet 20078834
Ikona - strzałka prawaBudżet 200810527
Ikona - strzałka prawaBudżet 20097686
Ikona - strzałka prawaBudżet 20107856
Ikona - strzałka prawaBudżet 20116189
Ikona - strzałka prawaBudżet 20126243
Ikona - strzałka prawaBudżet 20135903
Ikona - strzałka prawaBudżet 20145711
Ikona - strzałka prawaBudżet 20155325
Ikona - strzałka prawaBudżet 20164950
Ikona - strzałka prawaBudżet 20174421
Ikona - strzałka prawaBudżet 20184167
Ikona - strzałka prawaBudżet 20193526
Ikona - strzałka prawaBudżet 20202560
Ikona - strzałka prawaBudżet 20212100
Ikona - strzałka prawaBudżet 20221163
Ikona - strzałka prawaBudżet 202366
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej11198
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne3357
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej4504
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9243
Ikona - strzałka prawaProgramy7786
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian32403
Ikona - strzałka prawaArchiwum9356
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8353
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów9804
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8950
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1022

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-12-02 09:37:11, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)