Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2041310
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania29211
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21619
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia105694
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej15708
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń6116
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie6293
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe19261
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5868
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy82524
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady20304
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej17413
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty16274
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza7977
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory164872
Ikona - strzałka prawaPrzetargi494137
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych4784
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro14478
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)3521
Ikona - strzałka prawaZamówienia do kwoty 130 000 zł netto2281
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o dialogu technicznym900
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2930
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione5112
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze6703
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia3075
Ikona - strzałka prawaPetycje5324
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2409
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1001
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia1758
Ikona - strzałka prawaNieodpłatne poradnictwo specjalistyczne w powiecie pajęczańskim438
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020641
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 2021235
Ikona - strzałka prawaŁowiectwo199
Ikona - strzałka prawaWybory1523
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201813454
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20193995
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20192219
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 20191466
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20193177
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20203336
Ikona - strzałka prawaOrgany711
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11622
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski15533
Ikona - strzałka prawaRada Gminy16230
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy3699
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych951
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania1225
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań1126
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady885
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy4732
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy18179
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14997
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy10718
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe61198
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut10500
Ikona - strzałka prawaRegulamin10921
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy61994
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne1777
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty16923
Ikona - strzałka prawaTaryfy1468
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna10234
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne6250
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów6480
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku4384
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe21657
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta21261
Ikona - strzałka prawa20094796
Ikona - strzałka prawa20103213
Ikona - strzałka prawa20112978
Ikona - strzałka prawa20132798
Ikona - strzałka prawa20142492
Ikona - strzałka prawa20152455
Ikona - strzałka prawa20162649
Ikona - strzałka prawa20171663
Ikona - strzałka prawa20181308
Ikona - strzałka prawa20191069
Ikona - strzałka prawa2020540
Ikona - strzałka prawa2021108
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta12612
Ikona - strzałka prawaSprawozdania6727
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta6117
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy25156
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne5187
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty20017
Ikona - strzałka prawaPrzetargi26752
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej17753
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy4319
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12561
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni15239
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej9457
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie7468
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna5354
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa12607
Ikona - strzałka prawaAktualności12509
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"5134
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8826
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory12138
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8297
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4780
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO10241
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1320
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu14407
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy2212
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis649
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026997
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036838
Ikona - strzałka prawaBudżet 20047019
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057852
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067815
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077731
Ikona - strzałka prawaBudżet 20089123
Ikona - strzałka prawaBudżet 20096608
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106964
Ikona - strzałka prawaBudżet 20115308
Ikona - strzałka prawaBudżet 20125327
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134998
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144841
Ikona - strzałka prawaBudżet 20154382
Ikona - strzałka prawaBudżet 20164024
Ikona - strzałka prawaBudżet 20173525
Ikona - strzałka prawaBudżet 20183246
Ikona - strzałka prawaBudżet 20192455
Ikona - strzałka prawaBudżet 20201548
Ikona - strzałka prawaBudżet 2021569
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej10145
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne2474
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej3443
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8286
Ikona - strzałka prawaProgramy6789
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian27963
Ikona - strzałka prawaArchiwum8116
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7205
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8843
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7946
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności62

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-05-13 17:41:4, zmian dokonał(a): Maciej Ratajczyk

WCAG 2.0 (Level AA)