Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1953067
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania28899
Ikona - strzałka prawaOrganizacja21275
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia104134
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej14924
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5985
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie6163
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe18512
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5733
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy79760
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady19773
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej16508
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty15482
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza7787
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory162875
Ikona - strzałka prawaPrzetargi486574
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych4543
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro13274
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)3276
Ikona - strzałka prawaZamówienia do kwoty 130 000 zł netto260
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o dialogu technicznym388
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2894
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4918
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze6550
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia2938
Ikona - strzałka prawaPetycje5048
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2274
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych976
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia1489
Ikona - strzałka prawaNieodpłatne poradnictwo specjalistyczne w powiecie pajęczańskim339
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020545
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 2021106
Ikona - strzałka prawaŁowiectwo71
Ikona - strzałka prawaWybory1415
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201813196
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20193807
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20192086
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 20191332
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20192953
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20203139
Ikona - strzałka prawaOrgany620
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11469
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski15118
Ikona - strzałka prawaRada Gminy15982
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy3572
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych837
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania1104
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań983
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady773
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy4566
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy17987
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14807
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy10397
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe60163
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut10332
Ikona - strzałka prawaRegulamin10736
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy60020
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne1644
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty16722
Ikona - strzałka prawaTaryfy1348
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna10082
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne5947
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów6317
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku4238
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe21249
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta20778
Ikona - strzałka prawa20094646
Ikona - strzałka prawa20103122
Ikona - strzałka prawa20112887
Ikona - strzałka prawa20132700
Ikona - strzałka prawa20142385
Ikona - strzałka prawa20152357
Ikona - strzałka prawa20162515
Ikona - strzałka prawa20171558
Ikona - strzałka prawa20181215
Ikona - strzałka prawa2019926
Ikona - strzałka prawa2020445
Ikona - strzałka prawa20212
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta12414
Ikona - strzałka prawaSprawozdania6448
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta5910
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy24833
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne5020
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty19826
Ikona - strzałka prawaPrzetargi26253
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej17282
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy4158
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12415
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni14988
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej9328
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie7361
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna5217
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa12425
Ikona - strzałka prawaAktualności12138
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4987
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8654
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory11778
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8162
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4277
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO9923
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1071
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu13908
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy2070
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis517
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026873
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036734
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046912
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057740
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067698
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077603
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088957
Ikona - strzałka prawaBudżet 20096485
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106855
Ikona - strzałka prawaBudżet 20115203
Ikona - strzałka prawaBudżet 20125214
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134879
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144736
Ikona - strzałka prawaBudżet 20154255
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163912
Ikona - strzałka prawaBudżet 20173408
Ikona - strzałka prawaBudżet 20183123
Ikona - strzałka prawaBudżet 20192278
Ikona - strzałka prawaBudżet 20201358
Ikona - strzałka prawaBudżet 2021298
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9997
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne2371
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej3306
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8175
Ikona - strzałka prawaProgramy6672
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian27604
Ikona - strzałka prawaArchiwum7924
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7062
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8715
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7814

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-02-24 14:12:21, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)