Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2217040
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania29891
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia109217
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej15935
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń6389
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie6547
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe19618
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne6104
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy86926
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady21699
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej17698
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty16542
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza8379
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory168457
Ikona - strzałka prawaPrzetargi505773
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych5152
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro16395
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)3966
Ikona - strzałka prawaZamówienia do kwoty 130 000 zł netto5871
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o dialogu technicznym1790
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2993
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione5400
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze6965
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia3358
Ikona - strzałka prawaPetycje6166
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2751
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1038
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia2341
Ikona - strzałka prawaNieodpłatne poradnictwo specjalistyczne w powiecie pajęczańskim683
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020845
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 2021509
Ikona - strzałka prawaŁowiectwo464
Ikona - strzałka prawaWybory1754
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201814023
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20194416
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20192491
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 20191723
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20193620
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20203728
Ikona - strzałka prawaOrgany914
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11877
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski16461
Ikona - strzałka prawaRada Gminy16753
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy4012
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych1161
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania1461
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań1407
Ikona - strzałka prawaProtokoły z kontroli171
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady1093
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy5339
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy18571
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy15399
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy11307
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe63814
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut10809
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny11377
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy66251
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne2077
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty17293
Ikona - strzałka prawaTaryfy1753
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna10514
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne6822
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów6778
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku4640
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe22486
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta22491
Ikona - strzałka prawa20095104
Ikona - strzałka prawa20103416
Ikona - strzałka prawa20113178
Ikona - strzałka prawa20133108
Ikona - strzałka prawa20142764
Ikona - strzałka prawa20152708
Ikona - strzałka prawa20162989
Ikona - strzałka prawa20171896
Ikona - strzałka prawa20181547
Ikona - strzałka prawa20191427
Ikona - strzałka prawa2020774
Ikona - strzałka prawa2021409
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta13049
Ikona - strzałka prawaSprawozdania7269
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta6473
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy25883
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne5493
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty20420
Ikona - strzałka prawaPrzetargi26931
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej18047
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy4737
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12830
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni15758
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej9764
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie7674
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna5680
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa12880
Ikona - strzałka prawaAktualności12694
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"5389
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9211
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory12305
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8544
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego5147
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO10850
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1770
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu15377
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy2538
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis889
Ikona - strzałka prawaBudżet 20027249
Ikona - strzałka prawaBudżet 20037059
Ikona - strzałka prawaBudżet 20047245
Ikona - strzałka prawaBudżet 20058106
Ikona - strzałka prawaBudżet 20068046
Ikona - strzałka prawaBudżet 20078035
Ikona - strzałka prawaBudżet 20089511
Ikona - strzałka prawaBudżet 20096860
Ikona - strzałka prawaBudżet 20107192
Ikona - strzałka prawaBudżet 20115555
Ikona - strzałka prawaBudżet 20125554
Ikona - strzałka prawaBudżet 20135230
Ikona - strzałka prawaBudżet 20145054
Ikona - strzałka prawaBudżet 20154624
Ikona - strzałka prawaBudżet 20164254
Ikona - strzałka prawaBudżet 20173745
Ikona - strzałka prawaBudżet 20183476
Ikona - strzałka prawaBudżet 20192714
Ikona - strzałka prawaBudżet 20201830
Ikona - strzałka prawaBudżet 20211084
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej10432
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne2698
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej3712
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8512
Ikona - strzałka prawaProgramy7038
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian28262
Ikona - strzałka prawaArchiwum8431
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7494
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów9101
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8188
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności245

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-10-19 11:16:42, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)