Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1827672
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania28557
Ikona - strzałka prawaOrganizacja20917
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia102148
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej13302
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5856
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie6026
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe17011
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5586
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy75711
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady18997
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej14555
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty13815
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza7552
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory158670
Ikona - strzałka prawaPrzetargi472488
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych4147
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro10962
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)2957
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2835
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4678
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze6348
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia2726
Ikona - strzałka prawaPetycje4677
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury2056
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych915
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia1192
Ikona - strzałka prawaNieodpłatne poradnictwo specjalistyczne w powiecie pajęczańskim204
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020371
Ikona - strzałka prawaWybory1295
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201812837
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20193558
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20191913
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 20191185
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20192732
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20202879
Ikona - strzałka prawaOrgany522
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11287
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski14568
Ikona - strzałka prawaRada Gminy15671
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy3408
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych720
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania935
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań818
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady658
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy4260
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy17776
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14622
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy10219
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe59053
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut10108
Ikona - strzałka prawaRegulamin10549
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy58269
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne1486
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty16431
Ikona - strzałka prawaTaryfy1189
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9880
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne5703
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów6057
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku4060
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe20680
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta20265
Ikona - strzałka prawa20094481
Ikona - strzałka prawa20103020
Ikona - strzałka prawa20112766
Ikona - strzałka prawa20132580
Ikona - strzałka prawa20142269
Ikona - strzałka prawa20152235
Ikona - strzałka prawa20162346
Ikona - strzałka prawa20171441
Ikona - strzałka prawa20181098
Ikona - strzałka prawa2019764
Ikona - strzałka prawa2020308
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta12200
Ikona - strzałka prawaSprawozdania6173
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta5615
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy24427
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4815
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty19610
Ikona - strzałka prawaPrzetargi25213
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej16377
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3935
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12247
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni14573
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej9131
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie7200
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna5044
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa12243
Ikona - strzałka prawaAktualności11394
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4831
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8448
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory11108
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8003
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4087
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO9563
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe833
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu13351
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1838
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis399
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026740
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036603
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046785
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057587
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067556
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077452
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088779
Ikona - strzałka prawaBudżet 20096348
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106736
Ikona - strzałka prawaBudżet 20115088
Ikona - strzałka prawaBudżet 20125076
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134754
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144617
Ikona - strzałka prawaBudżet 20154113
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163757
Ikona - strzałka prawaBudżet 20173260
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182966
Ikona - strzałka prawaBudżet 20192045
Ikona - strzałka prawaBudżet 20201068
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9822
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne2252
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej3114
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8029
Ikona - strzałka prawaProgramy6501
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian26933
Ikona - strzałka prawaArchiwum7739
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6910
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8583
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7660

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-10-26 15:06:56, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)