Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1055675
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania25035
Ikona - strzałka prawaOrganizacja17489
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia83722
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy39217
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady11231
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej8588
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty7912
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej7589
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń3958
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4349
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe10095
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne3996
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5305
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory112702
Ikona - strzałka prawaPrzetargi352667
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych718
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń10444
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy1563
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości14803
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067111
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20074945
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084548
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20093739
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20103831
Ikona - strzałka prawaPPWOW13449
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113314
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro132576
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny30009
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20108949
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20112791
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione2926
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze3998
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142696
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201412158
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20152916
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151425
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151598
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152084
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20152777
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1010
Ikona - strzałka prawaPetycje1332
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury100
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9363
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski8560
Ikona - strzałka prawaRada Gminy12306
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1648
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy15276
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy11938
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8419
Ikona - strzałka prawaZeznania majątkowe43908
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8043
Ikona - strzałka prawaRegulamin8651
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy39671
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11099
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8009
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne3462
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2233
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2238
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe13489
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta15100
Ikona - strzałka prawa20092744
Ikona - strzałka prawa20101952
Ikona - strzałka prawa20111745
Ikona - strzałka prawa20131439
Ikona - strzałka prawa20141113
Ikona - strzałka prawa20151103
Ikona - strzałka prawa2016682
Ikona - strzałka prawa2017173
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta9460
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3269
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta2907
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy19754
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne2834
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty17702
Ikona - strzałka prawaPrzetargi19555
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej9948
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2743
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10301
Ikona - strzałka prawaGimnazjum8879
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni11918
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7083
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5479
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3521
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10147
Ikona - strzałka prawaAktualności5945
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3453
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6347
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory5464
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6516
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu8618
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2452
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO5774
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu714
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy222
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025458
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035436
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045545
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056159
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066072
Ikona - strzałka prawaBudżet 20075937
Ikona - strzałka prawaBudżet 20086958
Ikona - strzałka prawaBudżet 20094991
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105491
Ikona - strzałka prawaBudżet 20113854
Ikona - strzałka prawaBudżet 20123812
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133291
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143223
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152527
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162086
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171122
Ikona - strzałka prawaBudżet 201814
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja6758
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna6800
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7975
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1072
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1499
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6511
Ikona - strzałka prawaProgramy5161
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian19430
Ikona - strzałka prawaArchiwum6154
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5389
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7176
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6265

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-11-20 15:09:39, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)