Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1003092
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania24620
Ikona - strzałka prawaOrganizacja17044
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia80763
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy33483
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady10124
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej7487
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty6938
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej6606
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń3652
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie3985
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe8939
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne3681
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5038
Ikona - strzałka prawaEwidencja Działalności Gospodarczej5356
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory106337
Ikona - strzałka prawaPrzetargi336005
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych313
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń9201
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy1314
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości13483
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20066876
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20074739
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084359
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20093535
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20103623
Ikona - strzałka prawaPPWOW13026
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113129
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro121262
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny24628
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20108589
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20112610
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione2723
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze3713
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142507
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201411759
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20152685
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151186
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151373
Ikona - strzałka prawaReferendum 20151904
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20152459
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia802
Ikona - strzałka prawaPetycje900
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9120
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski7639
Ikona - strzałka prawaRada Gminy11931
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1502
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy14924
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy11469
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8195
Ikona - strzałka prawaZeznania majątkowe42274
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut7849
Ikona - strzałka prawaRegulamin8385
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy37431
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty10724
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna7775
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne3132
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów1995
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2023
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe12815
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta14464
Ikona - strzałka prawa20092521
Ikona - strzałka prawa20101839
Ikona - strzałka prawa20111613
Ikona - strzałka prawa20131287
Ikona - strzałka prawa2014971
Ikona - strzałka prawa2015953
Ikona - strzałka prawa2016469
Ikona - strzałka prawa201719
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta9107
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2989
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta2478
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy19106
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne2591
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty17442
Ikona - strzałka prawaPrzetargi18666
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej8995
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2608
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10041
Ikona - strzałka prawaGimnazjum8514
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni11594
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej6778
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5229
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3293
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa9861
Ikona - strzałka prawaAktualności5103
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3278
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej5969
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory4612
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6334
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu8167
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2269
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO5263
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu524
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy62
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025294
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035274
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045384
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056004
Ikona - strzałka prawaBudżet 20065858
Ikona - strzałka prawaBudżet 20075783
Ikona - strzałka prawaBudżet 20086696
Ikona - strzałka prawaBudżet 20094825
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105315
Ikona - strzałka prawaBudżet 20113666
Ikona - strzałka prawaBudżet 20123593
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133101
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143030
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152303
Ikona - strzałka prawaBudżet 20161772
Ikona - strzałka prawaBudżet 2017643
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja6586
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna6650
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7682
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne912
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1240
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6234
Ikona - strzałka prawaProgramy4970
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian18278
Ikona - strzałka prawaArchiwum5927
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5223
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7019
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6086

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-05-24 13:24:50, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)