Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1409590
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania27155
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19562
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia94098
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej10755
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5115
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5350
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe13905
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4934
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy65093
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady15356
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej11812
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty11098
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6589
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory141974
Ikona - strzałka prawaPrzetargi425438
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2574
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro2157
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)1607
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń14742
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2507
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości19857
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20068117
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075908
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20085377
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094781
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104860
Ikona - strzałka prawaPPWOW15103
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20114222
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny47715
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201010316
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113610
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3941
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5476
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143551
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201414231
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153789
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20152338
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152412
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152915
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20154372
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1941
Ikona - strzałka prawaPetycje3423
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1173
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych599
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia223
Ikona - strzałka prawaWybory707
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811087
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192234
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20191056
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 2019412
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20191566
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10528
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski12655
Ikona - strzałka prawaRada Gminy14379
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2587
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych260
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania272
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań278
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady166
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy2867
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy16822
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13744
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9470
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe54489
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9154
Ikona - strzałka prawaRegulamin9721
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy52198
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne749
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15071
Ikona - strzałka prawaTaryfy572
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9146
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne4798
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów3231
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3399
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe18467
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta18224
Ikona - strzałka prawa20093579
Ikona - strzałka prawa20102523
Ikona - strzałka prawa20112311
Ikona - strzałka prawa20132023
Ikona - strzałka prawa20141749
Ikona - strzałka prawa20151716
Ikona - strzałka prawa20161531
Ikona - strzałka prawa2017845
Ikona - strzałka prawa2018602
Ikona - strzałka prawa2019210
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta11344
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4936
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta4660
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy22534
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3932
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18794
Ikona - strzałka prawaPrzetargi22940
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej13931
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3300
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11446
Ikona - strzałka prawaGimnazjum10115
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni13390
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8258
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6537
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4478
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11534
Ikona - strzałka prawaAktualności9248
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4287
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7619
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory8975
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7451
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3462
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO8106
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe278
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu11541
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1685
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1175
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026236
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036181
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046312
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057018
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066990
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076851
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088033
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095805
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106312
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114655
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124639
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134200
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144074
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153500
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163137
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172679
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182222
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191090
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7491
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7655
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9107
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1798
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2543
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro289
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7495
Ikona - strzałka prawaProgramy5956
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian24459
Ikona - strzałka prawaArchiwum7081
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6246
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7965
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7136

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-10-15 13:12:26, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)