Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1039438
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania24932
Ikona - strzałka prawaOrganizacja17381
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia82929
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy37066
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady11008
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej8305
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty7649
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej7313
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń3886
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4266
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe9792
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne3928
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5244
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory110427
Ikona - strzałka prawaPrzetargi346666
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych593
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń10108
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy1506
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości14432
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067036
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20074905
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084510
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20093699
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20103790
Ikona - strzałka prawaPPWOW13350
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113269
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro128663
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny28177
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20108877
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20112749
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione2876
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze3909
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142649
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201412070
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20152870
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151365
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151555
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152044
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20152703
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia960
Ikona - strzałka prawaPetycje1174
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury41
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9300
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski8410
Ikona - strzałka prawaRada Gminy12198
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1615
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy15190
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy11816
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8370
Ikona - strzałka prawaZeznania majątkowe43535
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut7986
Ikona - strzałka prawaRegulamin8586
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy39004
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty10994
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna7956
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne3356
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2179
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2203
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe13318
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta14936
Ikona - strzałka prawa20092692
Ikona - strzałka prawa20101928
Ikona - strzałka prawa20111715
Ikona - strzałka prawa20131403
Ikona - strzałka prawa20141083
Ikona - strzałka prawa20151076
Ikona - strzałka prawa2016643
Ikona - strzałka prawa2017137
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta9362
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3188
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta2785
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy19537
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne2761
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty17645
Ikona - strzałka prawaPrzetargi19301
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej9676
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2720
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10258
Ikona - strzałka prawaGimnazjum8795
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni11841
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7014
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5400
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3474
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10084
Ikona - strzałka prawaAktualności5708
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3414
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6261
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory5224
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6467
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu8486
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2411
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO5628
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu674
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy178
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025423
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035397
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045510
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056121
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066019
Ikona - strzałka prawaBudżet 20075905
Ikona - strzałka prawaBudżet 20086901
Ikona - strzałka prawaBudżet 20094957
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105453
Ikona - strzałka prawaBudżet 20113823
Ikona - strzałka prawaBudżet 20123769
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133255
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143174
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152479
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162012
Ikona - strzałka prawaBudżet 2017973
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja6717
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna6766
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7895
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1038
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1438
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6439
Ikona - strzałka prawaProgramy5117
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian19089
Ikona - strzałka prawaArchiwum6095
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5354
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7142
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6228

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-09-25 08:18:48, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)