Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1117202
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania25644
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18171
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia87238
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy46770
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady12283
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej9624
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty8894
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej8594
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4297
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4713
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe11263
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4359
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5678
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory120979
Ikona - strzałka prawaPrzetargi374382
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1310
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń11801
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy1851
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości16335
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067415
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075232
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084789
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094001
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104088
Ikona - strzałka prawaPPWOW13887
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113582
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro145337
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny35566
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20109326
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113043
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3225
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze4579
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142950
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201412611
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153170
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151703
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151836
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152335
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153098
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1276
Ikona - strzałka prawaPetycje1722
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury416
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych47
Ikona - strzałka prawaWybory94
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2018294
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9733
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski9383
Ikona - strzałka prawaRada Gminy12744
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1815
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy15731
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12464
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8743
Ikona - strzałka prawaZeznania majątkowe46371
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8343
Ikona - strzałka prawaRegulamin8966
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy42553
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne48
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11780
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8366
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne3904
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2527
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2544
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe14208
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta15821
Ikona - strzałka prawa20092932
Ikona - strzałka prawa20102096
Ikona - strzałka prawa20111876
Ikona - strzałka prawa20131577
Ikona - strzałka prawa20141239
Ikona - strzałka prawa20151255
Ikona - strzałka prawa2016891
Ikona - strzałka prawa2017373
Ikona - strzałka prawa201861
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta9910
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3671
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta3408
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy20457
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3154
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18060
Ikona - strzałka prawaPrzetargi20513
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej11075
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2902
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10602
Ikona - strzałka prawaGimnazjum9198
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni12185
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7368
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5739
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3784
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10536
Ikona - strzałka prawaAktualności6873
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3690
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6724
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory6430
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6781
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu9454
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2725
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO6381
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1010
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy505
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025678
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035647
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045760
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056362
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066350
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076200
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087230
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095219
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105752
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114096
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124047
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133585
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143507
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152782
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162430
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171722
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018792
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja6982
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7029
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8386
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1283
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1799
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6794
Ikona - strzałka prawaProgramy5394
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian20870
Ikona - strzałka prawaArchiwum6410
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5632
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7400
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6497

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-06-19 13:36:02, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)