Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1477427
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania27356
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19790
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia95073
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej11039
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5230
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5454
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe14237
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne5009
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy67245
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady15850
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej12093
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty11404
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6710
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory144750
Ikona - strzałka prawaPrzetargi431959
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2747
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro3585
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)1799
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2558
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości20311
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione4046
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5595
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia2045
Ikona - strzałka prawaPetycje3612
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1295
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych655
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia315
Ikona - strzałka prawaWybory769
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811328
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192379
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20191157
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 2019514
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 20191736
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10633
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski12887
Ikona - strzałka prawaRada Gminy14579
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2704
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych309
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania328
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań333
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady207
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy3105
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy16965
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13857
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9576
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe55086
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9297
Ikona - strzałka prawaRegulamin9869
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy53464
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne845
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15328
Ikona - strzałka prawaTaryfy633
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9256
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne4920
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów5455
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3499
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe18777
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta18543
Ikona - strzałka prawa20093681
Ikona - strzałka prawa20102597
Ikona - strzałka prawa20112372
Ikona - strzałka prawa20132096
Ikona - strzałka prawa20141816
Ikona - strzałka prawa20151774
Ikona - strzałka prawa20161624
Ikona - strzałka prawa2017923
Ikona - strzałka prawa2018669
Ikona - strzałka prawa2019262
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta11461
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5109
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta4799
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy22784
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4060
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18908
Ikona - strzałka prawaPrzetargi23219
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej14267
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3369
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11581
Ikona - strzałka prawaGimnazjum10193
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni13550
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8384
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6626
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4558
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11658
Ikona - strzałka prawaAktualności9540
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4366
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7748
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory9286
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7547
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3548
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO8298
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe363
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu11815
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1780
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1270
Ikona - strzałka prawaInformacje o udzielonej pomocy de minimis35
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026312
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036245
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046385
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057100
Ikona - strzałka prawaBudżet 20067069
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076965
Ikona - strzałka prawaBudżet 20088129
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095891
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106383
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114724
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124695
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134268
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144151
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153581
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163227
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172770
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182335
Ikona - strzałka prawaBudżet 20191264
Ikona - strzałka prawaBudżet 2020149
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9205
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1874
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2636
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7585
Ikona - strzałka prawaProgramy6038
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian24869
Ikona - strzałka prawaArchiwum7190
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6363
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8035
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7213

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-12-06 09:43:58, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)