Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1153751
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania25946
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18450
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia88916
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy51257
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady12925
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej10187
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty9430
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej9128
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4427
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4864
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe11891
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4518
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5907
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory125856
Ikona - strzałka prawaPrzetargi387516
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1562
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń12527
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2008
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości17205
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067573
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075422
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084911
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094168
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104250
Ikona - strzałka prawaPPWOW14174
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113734
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro153493
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny38733
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20109593
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113172
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3414
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze4813
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143089
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201413014
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153303
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151840
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151963
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152457
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153319
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1415
Ikona - strzałka prawaPetycje2050
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury553
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych183
Ikona - strzałka prawaWybory219
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20186137
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9903
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski9836
Ikona - strzałka prawaRada Gminy13003
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1951
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy16006
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12725
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8926
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe48496
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8536
Ikona - strzałka prawaRegulamin9146
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy44969
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne192
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty13818
Ikona - strzałka prawaTaryfy151
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8556
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne4092
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2692
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2703
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe14760
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta16307
Ikona - strzałka prawa20093069
Ikona - strzałka prawa20102192
Ikona - strzałka prawa20111970
Ikona - strzałka prawa20131674
Ikona - strzałka prawa20141354
Ikona - strzałka prawa20151382
Ikona - strzałka prawa20161027
Ikona - strzałka prawa2017481
Ikona - strzałka prawa2018199
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta10233
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3909
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta3763
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy20918
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3345
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18278
Ikona - strzałka prawaPrzetargi21120
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej11767
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2987
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10798
Ikona - strzałka prawaGimnazjum9459
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni12456
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7636
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5989
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3948
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10775
Ikona - strzałka prawaAktualności7469
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3818
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6965
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory7074
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6987
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu9873
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2902
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO6770
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1157
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy658
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025797
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035769
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045890
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056493
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066505
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076345
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087411
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095352
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105882
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114245
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124182
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133733
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143652
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152967
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162592
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172005
Ikona - strzałka prawaBudżet 20181265
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7109
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7157
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8564
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1416
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1977
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6946
Ikona - strzałka prawaProgramy5541
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21785
Ikona - strzałka prawaArchiwum6567
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5773
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7536
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6649

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-10-19 13:34:35, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)