Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1133869
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania25787
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18311
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia88017
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy48937
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady12498
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej9875
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty9140
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej8845
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4364
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4779
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe11542
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4450
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5761
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory123272
Ikona - strzałka prawaPrzetargi380057
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1421
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń12162
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy1924
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości16743
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067476
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075306
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084845
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094069
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104148
Ikona - strzałka prawaPPWOW13993
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113651
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro149306
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny37123
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20109420
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113106
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3318
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze4665
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143013
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201412733
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153231
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151765
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151889
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152389
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153186
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1341
Ikona - strzałka prawaPetycje1812
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury489
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych111
Ikona - strzałka prawaWybory143
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2018443
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9800
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski9600
Ikona - strzałka prawaRada Gminy12859
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1872
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy15847
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12595
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8852
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe47439
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8435
Ikona - strzałka prawaRegulamin9049
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy43827
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne111
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11901
Ikona - strzałka prawaTaryfy67
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8447
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne3983
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2605
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2616
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe14412
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta16033
Ikona - strzałka prawa20092986
Ikona - strzałka prawa20102134
Ikona - strzałka prawa20111919
Ikona - strzałka prawa20131613
Ikona - strzałka prawa20141280
Ikona - strzałka prawa20151315
Ikona - strzałka prawa2016938
Ikona - strzałka prawa2017414
Ikona - strzałka prawa201896
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta10045
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3772
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta3522
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy20659
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3256
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18182
Ikona - strzałka prawaPrzetargi20801
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej11396
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2944
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10688
Ikona - strzałka prawaGimnazjum9287
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni12256
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7451
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5795
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3856
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10650
Ikona - strzałka prawaAktualności7149
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3744
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6807
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory6725
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6900
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu9617
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2807
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO6559
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1071
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy571
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025727
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035697
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045820
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056423
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066424
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076261
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087313
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095285
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105813
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114163
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124100
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133655
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143566
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152857
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162496
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171824
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018960
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7044
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7087
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8472
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1348
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1888
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6866
Ikona - strzałka prawaProgramy5471
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21321
Ikona - strzałka prawaArchiwum6473
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5703
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7468
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6575

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-08-17 12:30:21, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)