Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1100800
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania25505
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18035
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia86441
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy44678
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady12045
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej9378
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty8653
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej8347
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4229
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4632
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe10976
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4289
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5600
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory118794
Ikona - strzałka prawaPrzetargi367254
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1182
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń11467
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy1805
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości15941
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067362
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075197
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084749
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20093952
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104044
Ikona - strzałka prawaPPWOW13784
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113539
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro141512
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny33936
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20109252
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113001
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3168
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze4503
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142909
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201412514
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153117
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151645
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151801
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152294
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153048
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1230
Ikona - strzałka prawaPetycje1636
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury346
Ikona - strzałka prawaWybory52
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2018139
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9671
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski9192
Ikona - strzałka prawaRada Gminy12669
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1787
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy15612
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12343
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8683
Ikona - strzałka prawaZeznania majątkowe45324
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8290
Ikona - strzałka prawaRegulamin8909
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy41939
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11656
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8299
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne3814
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2474
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2474
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe14039
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta15685
Ikona - strzałka prawa20092889
Ikona - strzałka prawa20102067
Ikona - strzałka prawa20111846
Ikona - strzałka prawa20131551
Ikona - strzałka prawa20141214
Ikona - strzałka prawa20151220
Ikona - strzałka prawa2016852
Ikona - strzałka prawa2017319
Ikona - strzałka prawa201814
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta9814
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3565
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta3309
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy20290
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3093
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18004
Ikona - strzałka prawaPrzetargi20264
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej10785
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2863
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10548
Ikona - strzałka prawaGimnazjum9118
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni12142
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7300
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5691
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3738
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10466
Ikona - strzałka prawaAktualności6628
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3643
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6648
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory6171
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6715
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu9240
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2672
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO6207
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu948
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy457
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025640
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035614
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045722
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056322
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066292
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076160
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087184
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095180
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105711
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114056
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124006
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133529
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143436
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152742
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162365
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171636
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018643
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja6947
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna6991
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8305
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1241
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1734
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6749
Ikona - strzałka prawaProgramy5344
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian20486
Ikona - strzałka prawaArchiwum6362
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5585
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7358
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6464

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-04-23 11:11:2, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)