Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1230678
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania26770
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19167
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia92043
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej10073
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4839
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5157
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe13079
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4762
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy59591
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady14299
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej11132
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty10409
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6352
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory135598
Ikona - strzałka prawaPrzetargi411177
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2227
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro850
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń13863
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2340
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości18804
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067913
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075711
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20085160
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094501
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104630
Ikona - strzałka prawaPPWOW14722
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20114027
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny44442
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201010014
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113416
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3741
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5228
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143347
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201413841
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153587
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20152116
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152222
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152705
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153709
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1739
Ikona - strzałka prawaPetycje2830
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury916
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych438
Ikona - strzałka prawaWybory526
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201810372
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191137
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 201945
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10301
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski12115
Ikona - strzałka prawaRada Gminy13993
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2379
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych160
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania159
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań168
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady90
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy2354
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy16515
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13358
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9258
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe52538
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8931
Ikona - strzałka prawaRegulamin9498
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy49886
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne542
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14608
Ikona - strzałka prawaTaryfy407
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8910
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne4532
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów3004
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3159
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe17319
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta17557
Ikona - strzałka prawa20093348
Ikona - strzałka prawa20102379
Ikona - strzałka prawa20112151
Ikona - strzałka prawa20131852
Ikona - strzałka prawa20141578
Ikona - strzałka prawa20151550
Ikona - strzałka prawa20161309
Ikona - strzałka prawa2017684
Ikona - strzałka prawa2018446
Ikona - strzałka prawa2019100
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta10983
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4531
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta4379
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy21969
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3680
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18596
Ikona - strzałka prawaPrzetargi22160
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej13049
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3154
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11181
Ikona - strzałka prawaGimnazjum9903
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni13096
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8006
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6328
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4265
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11267
Ikona - strzałka prawaAktualności8472
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4096
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7360
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory8158
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7241
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3274
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO7602
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe52
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu10981
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1507
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy979
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026054
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036025
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046138
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056802
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066790
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076652
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087784
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095614
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106137
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114484
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124501
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134004
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143907
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153283
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162898
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172451
Ikona - strzałka prawaBudżet 20181891
Ikona - strzałka prawaBudżet 2019753
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7345
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7440
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8895
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro145
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1631
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2327
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7281
Ikona - strzałka prawaProgramy5811
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian23383
Ikona - strzałka prawaArchiwum6866
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6052
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7798
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6941

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-05-23 17:46:22, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)