Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1169906
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania26082
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18615
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia89701
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty9678
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej9385
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4499
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4918
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe12179
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4586
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy53190
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady13241
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej10421
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6041
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory128034
Ikona - strzałka prawaPrzetargi392656
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1700
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń12891
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2104
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości17578
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067708
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075502
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084958
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094230
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104355
Ikona - strzałka prawaPPWOW14282
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113802
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro157065
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny40235
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20109717
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113230
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3501
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze4927
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143144
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201413380
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153371
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151905
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152027
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152508
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153418
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1467
Ikona - strzałka prawaPetycje2228
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury636
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych244
Ikona - strzałka prawaWybory306
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20189212
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10026
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski10026
Ikona - strzałka prawaRada Gminy13381
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2128
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych28
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania19
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań34
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy435
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy16151
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12900
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9017
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe49680
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8631
Ikona - strzałka prawaRegulamin9232
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy46275
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne288
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14015
Ikona - strzałka prawaTaryfy222
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8657
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne4188
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2756
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2846
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe15055
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta16544
Ikona - strzałka prawa20093138
Ikona - strzałka prawa20102246
Ikona - strzałka prawa20111998
Ikona - strzałka prawa20131717
Ikona - strzałka prawa20141412
Ikona - strzałka prawa20151422
Ikona - strzałka prawa20161077
Ikona - strzałka prawa2017531
Ikona - strzałka prawa2018256
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta10449
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4052
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta3933
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy21217
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3412
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18362
Ikona - strzałka prawaPrzetargi21382
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej12098
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3029
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10901
Ikona - strzałka prawaGimnazjum9585
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni12604
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7721
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6101
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4024
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10905
Ikona - strzałka prawaAktualności7709
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3883
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7082
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory7347
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7040
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu10070
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2989
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO6964
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1245
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy737
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025873
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035817
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045947
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056566
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066590
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076414
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087494
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095425
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105940
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114296
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124241
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133787
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143704
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153038
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162656
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172133
Ikona - strzałka prawaBudżet 20181485
Ikona - strzałka prawaBudżet 2019120
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7183
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7243
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8645
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1458
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2060
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7040
Ikona - strzałka prawaProgramy5592
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian22236
Ikona - strzałka prawaArchiwum6644
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5832
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7601
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6695

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-12-12 15:03:35, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)