Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1337670
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania26982
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19388
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia93285
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej10474
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5024
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5274
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe13569
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4868
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy62978
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady14979
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej11529
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty10819
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6491
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory139445
Ikona - strzałka prawaPrzetargi419203
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2431
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro536
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)1414
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń14394
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2459
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości19415
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20068027
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075821
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20085291
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094677
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104770
Ikona - strzałka prawaPPWOW14926
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20114135
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny46639
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201010203
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113528
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3860
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5366
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143463
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201414072
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153707
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20152258
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152334
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152822
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153873
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1865
Ikona - strzałka prawaPetycje3198
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1081
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych542
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia131
Ikona - strzałka prawaWybory630
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201810819
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191816
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 2019897
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 2019303
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 201954
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10433
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski12431
Ikona - strzałka prawaRada Gminy14224
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2493
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych212
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania221
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań236
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady132
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy2681
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy16698
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13596
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9389
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe53839
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9056
Ikona - strzałka prawaRegulamin9623
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy51345
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne660
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14868
Ikona - strzałka prawaTaryfy504
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9063
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne4690
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów3140
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3291
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe18201
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta17989
Ikona - strzałka prawa20093486
Ikona - strzałka prawa20102463
Ikona - strzałka prawa20112246
Ikona - strzałka prawa20131949
Ikona - strzałka prawa20141685
Ikona - strzałka prawa20151640
Ikona - strzałka prawa20161444
Ikona - strzałka prawa2017781
Ikona - strzałka prawa2018541
Ikona - strzałka prawa2019175
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta11210
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4763
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta4557
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy22318
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3822
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18707
Ikona - strzałka prawaPrzetargi22619
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej13573
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3239
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11345
Ikona - strzałka prawaGimnazjum10040
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni13259
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8152
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6438
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4396
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11437
Ikona - strzałka prawaAktualności8921
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4218
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7518
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory8636
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7358
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3398
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO7925
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe180
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu11294
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1613
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1101
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026167
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036121
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046234
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056931
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066906
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076780
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087943
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095728
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106249
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114590
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124588
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134116
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144006
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153416
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163045
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172592
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182096
Ikona - strzałka prawaBudżet 2019972
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7438
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7575
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9027
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1728
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2455
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro230
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7401
Ikona - strzałka prawaProgramy5898
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian24063
Ikona - strzałka prawaArchiwum6991
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6163
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7900
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7073

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-08-16 12:36:4, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)