Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1082489
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania25290
Ikona - strzałka prawaOrganizacja17817
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia85071
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy42609
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady11702
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej9079
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty8368
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej8055
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4141
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4533
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe10667
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4183
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5464
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory116554
Ikona - strzałka prawaPrzetargi360497
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1031
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń11079
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy1718
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości15499
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067268
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075110
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084662
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20093862
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20103950
Ikona - strzałka prawaPPWOW13645
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113443
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro137918
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny32350
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20109126
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20112917
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3068
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze4255
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142825
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201412385
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153029
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151554
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151718
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152206
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20152946
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1137
Ikona - strzałka prawaPetycje1529
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury248
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9544
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski8929
Ikona - strzałka prawaRada Gminy12531
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1747
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy15459
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12195
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8586
Ikona - strzałka prawaZeznania majątkowe44732
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8189
Ikona - strzałka prawaRegulamin8817
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy41200
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11486
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8185
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne3674
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2367
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2376
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe13829
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta15458
Ikona - strzałka prawa20092847
Ikona - strzałka prawa20102020
Ikona - strzałka prawa20111816
Ikona - strzałka prawa20131511
Ikona - strzałka prawa20141181
Ikona - strzałka prawa20151183
Ikona - strzałka prawa2016804
Ikona - strzałka prawa2017281
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta9672
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3418
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta3187
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy20103
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3000
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty17914
Ikona - strzałka prawaPrzetargi20008
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej10466
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2832
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10460
Ikona - strzałka prawaGimnazjum9043
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni12067
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7226
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5635
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3658
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10314
Ikona - strzałka prawaAktualności6368
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3560
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6538
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory5897
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6644
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu8912
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2573
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO6038
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu836
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy342
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025565
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035543
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045651
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056261
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066203
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076085
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087101
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095116
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105634
Ikona - strzałka prawaBudżet 20113982
Ikona - strzałka prawaBudżet 20123936
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133418
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143342
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152654
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162241
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171425
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018403
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja6869
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna6921
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8199
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1178
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1638
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6667
Ikona - strzałka prawaProgramy5276
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian20055
Ikona - strzałka prawaArchiwum6293
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5524
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7296
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6391

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-02-22 16:05:35, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)