Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1020496
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania24782
Ikona - strzałka prawaOrganizacja17210
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia81695
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy34773
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady10567
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej7878
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty7286
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej6962
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń3781
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4122
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe9342
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne3822
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5139
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory108007
Ikona - strzałka prawaPrzetargi341153
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych439
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń9631
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy1407
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości13948
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20066954
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20074825
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084436
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20093619
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20103705
Ikona - strzałka prawaPPWOW13195
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113205
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro124291
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny26286
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20108744
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20112695
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione2808
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze3823
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142586
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201411926
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20152796
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151283
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151467
Ikona - strzałka prawaReferendum 20151981
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20152589
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia888
Ikona - strzałka prawaPetycje998
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9227
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski8048
Ikona - strzałka prawaRada Gminy12065
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1574
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy15056
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy11639
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8298
Ikona - strzałka prawaZeznania majątkowe42995
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut7934
Ikona - strzałka prawaRegulamin8522
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy38182
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty10863
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna7862
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne3263
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2088
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2123
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe13053
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta14673
Ikona - strzałka prawa20092613
Ikona - strzałka prawa20101898
Ikona - strzałka prawa20111676
Ikona - strzałka prawa20131360
Ikona - strzałka prawa20141041
Ikona - strzałka prawa20151036
Ikona - strzałka prawa2016566
Ikona - strzałka prawa201787
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta9254
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3102
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta2633
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy19319
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne2688
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty17561
Ikona - strzałka prawaPrzetargi18976
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej9315
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2675
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10119
Ikona - strzałka prawaGimnazjum8673
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni11728
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej6902
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5314
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3400
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa9991
Ikona - strzałka prawaAktualności5402
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3353
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6175
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory4914
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6418
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu8337
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2365
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO5438
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu617
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy135
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025362
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035347
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045460
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056072
Ikona - strzałka prawaBudżet 20065936
Ikona - strzałka prawaBudżet 20075851
Ikona - strzałka prawaBudżet 20086803
Ikona - strzałka prawaBudżet 20094899
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105394
Ikona - strzałka prawaBudżet 20113753
Ikona - strzałka prawaBudżet 20123689
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133188
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143116
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152402
Ikona - strzałka prawaBudżet 20161916
Ikona - strzałka prawaBudżet 2017833
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja6660
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna6720
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7798
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne982
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1348
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6339
Ikona - strzałka prawaProgramy5049
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian18642
Ikona - strzałka prawaArchiwum6024
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5296
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7095
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6163

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-07-21 13:02:50, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)