Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1199612
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania26579
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18972
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia91095
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej9779
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4637
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5067
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe12718
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4689
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy56984
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady13786
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej10838
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty10108
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6239
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory132438
Ikona - strzałka prawaPrzetargi403911
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2013
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro372
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń13460
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2258
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości18318
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067833
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075626
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20085065
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094357
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104509
Ikona - strzałka prawaPPWOW14557
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113943
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny42780
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20109888
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113325
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3653
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5106
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143259
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201413662
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153509
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20152021
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152137
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152629
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153592
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1601
Ikona - strzałka prawaPetycje2536
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury805
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych357
Ikona - strzałka prawaWybory420
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20189875
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 201947
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10193
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski10901
Ikona - strzałka prawaRada Gminy13797
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2272
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych103
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania100
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań115
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady48
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy1911
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy16375
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13173
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9161
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe51560
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8818
Ikona - strzałka prawaRegulamin9405
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy48304
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne431
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14437
Ikona - strzałka prawaTaryfy331
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8782
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne4397
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2913
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3033
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe15529
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta17249
Ikona - strzałka prawa20093245
Ikona - strzałka prawa20102321
Ikona - strzałka prawa20112087
Ikona - strzałka prawa20131800
Ikona - strzałka prawa20141512
Ikona - strzałka prawa20151492
Ikona - strzałka prawa20161216
Ikona - strzałka prawa2017626
Ikona - strzałka prawa2018372
Ikona - strzałka prawa201934
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta10767
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4314
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta4223
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy21705
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3583
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18498
Ikona - strzałka prawaPrzetargi21825
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej12656
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3097
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11071
Ikona - strzałka prawaGimnazjum9767
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni12805
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7894
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6235
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4172
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11097
Ikona - strzałka prawaAktualności8138
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4005
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7245
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory7814
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7151
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu10562
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3150
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO7331
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1388
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy857
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025970
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035945
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046075
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056703
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066702
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076570
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087662
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095545
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106059
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114400
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124415
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133912
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143830
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153193
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162789
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172329
Ikona - strzałka prawaBudżet 20181728
Ikona - strzałka prawaBudżet 2019533
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7278
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7356
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8791
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro50
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1557
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2224
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7201
Ikona - strzałka prawaProgramy5715
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian22934
Ikona - strzałka prawaArchiwum6777
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5969
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7727
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6833

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-03-18 12:35:11, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)