Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1336310
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania26981
Ikona - strzałka prawaOrganizacja19383
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia93269
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej10468
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń5021
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie5273
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe13564
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4866
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy62939
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady14968
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej11525
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty10814
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza6484
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory139407
Ikona - strzałka prawaPrzetargi419110
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych2429
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro497
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro (archiwum)1413
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń14387
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy2457
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości19408
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20068026
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075821
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20085289
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094676
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104767
Ikona - strzałka prawaPPWOW14921
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20114134
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny46626
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201010200
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113527
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3858
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze5364
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143462
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201414071
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153707
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20152258
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152334
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152822
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153872
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1862
Ikona - strzałka prawaPetycje3190
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury1077
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych542
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Rząśnia129
Ikona - strzałka prawaWybory629
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201810814
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191812
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 2019895
Ikona - strzałka prawaWybory Ławników 2019299
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej 201954
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10431
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski12429
Ikona - strzałka prawaRada Gminy14221
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy2491
Ikona - strzałka prawaKluby Radnych212
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania219
Ikona - strzałka prawaImienne wykazy głosowań235
Ikona - strzałka prawaDyżury Przewodniczącego Rady132
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Gminy2662
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy16695
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13591
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy9389
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe53830
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut9056
Ikona - strzałka prawaRegulamin9621
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy51317
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne658
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14864
Ikona - strzałka prawaTaryfy503
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna9062
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne4690
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów3137
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku3287
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe18198
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta17977
Ikona - strzałka prawa20093486
Ikona - strzałka prawa20102462
Ikona - strzałka prawa20112243
Ikona - strzałka prawa20131946
Ikona - strzałka prawa20141684
Ikona - strzałka prawa20151639
Ikona - strzałka prawa20161444
Ikona - strzałka prawa2017781
Ikona - strzałka prawa2018540
Ikona - strzałka prawa2019175
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta11204
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4761
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta4555
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy22315
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3819
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18705
Ikona - strzałka prawaPrzetargi22612
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej13566
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy3238
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11341
Ikona - strzałka prawaGimnazjum10038
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni13257
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej8152
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie6437
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna4395
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa11437
Ikona - strzałka prawaAktualności8915
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"4216
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej7516
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory8629
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7357
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3397
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO7923
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe180
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu11292
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1613
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy1101
Ikona - strzałka prawaBudżet 20026167
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036120
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046234
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056928
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066905
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076779
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087943
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095727
Ikona - strzałka prawaBudżet 20106247
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114589
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124588
Ikona - strzałka prawaBudżet 20134115
Ikona - strzałka prawaBudżet 20144004
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153413
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163042
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172590
Ikona - strzałka prawaBudżet 20182096
Ikona - strzałka prawaBudżet 2019970
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7437
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7572
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej9025
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1727
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej2453
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 tys. euro230
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7399
Ikona - strzałka prawaProgramy5898
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian24055
Ikona - strzałka prawaArchiwum6989
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6162
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7898
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7069

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-08-16 12:36:4, zmian dokonał(a): Artur Ruka

WCAG 2.0 (Level AA)