Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1108420
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania25557
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18096
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia86771
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy45647
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady12164
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej9509
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty8779
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej8473
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4274
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4680
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe11133
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4340
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5634
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory119800
Ikona - strzałka prawaPrzetargi370693
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1236
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń11622
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy1823
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości16134
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067390
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075210
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084762
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20093974
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104060
Ikona - strzałka prawaPPWOW13834
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113557
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro143075
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny34615
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20109286
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113019
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3193
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze4533
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142926
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201412556
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153138
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151667
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151813
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152310
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153068
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1244
Ikona - strzałka prawaPetycje1673
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury384
Ikona - strzałka prawaWybory74
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2018230
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9695
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski9269
Ikona - strzałka prawaRada Gminy12699
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1802
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy15655
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12395
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8705
Ikona - strzałka prawaZeznania majątkowe45697
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8311
Ikona - strzałka prawaRegulamin8926
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy42179
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne18
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11719
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8321
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne3854
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2489
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2502
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe14119
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta15732
Ikona - strzałka prawa20092909
Ikona - strzałka prawa20102082
Ikona - strzałka prawa20111857
Ikona - strzałka prawa20131565
Ikona - strzałka prawa20141228
Ikona - strzałka prawa20151238
Ikona - strzałka prawa2016877
Ikona - strzałka prawa2017355
Ikona - strzałka prawa201832
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta9853
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3631
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta3348
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy20375
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3113
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18030
Ikona - strzałka prawaPrzetargi20382
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej10918
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2886
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10571
Ikona - strzałka prawaGimnazjum9156
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni12162
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7337
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5720
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3757
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10500
Ikona - strzałka prawaAktualności6743
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3669
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6677
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory6291
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6750
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu9360
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2700
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO6297
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu985
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy478
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025652
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035628
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045734
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056337
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066319
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076174
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087203
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095198
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105728
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114070
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124022
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133553
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143481
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152760
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162403
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171677
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018725
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja6958
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7010
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8342
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1261
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1766
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6771
Ikona - strzałka prawaProgramy5361
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian20671
Ikona - strzałka prawaArchiwum6384
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5607
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7380
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6474

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-05-18 14:20:42, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)