Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1125388
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania25708
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18245
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia87664
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy47777
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady12408
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej9751
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty9017
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej8721
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4322
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4744
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe11407
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4390
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5719
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory122072
Ikona - strzałka prawaPrzetargi377423
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1382
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń11974
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy1897
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości16550
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067447
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075269
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084820
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094043
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104126
Ikona - strzałka prawaPPWOW13945
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113624
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro147330
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny36336
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20109384
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113080
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3268
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze4626
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142991
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201412675
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153209
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151733
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151865
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152371
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153142
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1310
Ikona - strzałka prawaPetycje1769
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury452
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych75
Ikona - strzałka prawaWybory117
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2018345
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9774
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski9479
Ikona - strzałka prawaRada Gminy12809
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1849
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy15799
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12534
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8789
Ikona - strzałka prawaZeznania majątkowe46961
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8391
Ikona - strzałka prawaRegulamin9001
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy43118
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne68
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11829
Ikona - strzałka prawaTaryfy40
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8409
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne3949
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2559
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2573
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe14314
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta15933
Ikona - strzałka prawa20092966
Ikona - strzałka prawa20102117
Ikona - strzałka prawa20111900
Ikona - strzałka prawa20131597
Ikona - strzałka prawa20141260
Ikona - strzałka prawa20151275
Ikona - strzałka prawa2016919
Ikona - strzałka prawa2017393
Ikona - strzałka prawa201878
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta9969
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3716
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta3453
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy20570
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3200
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18153
Ikona - strzałka prawaPrzetargi20659
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej11236
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2928
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10659
Ikona - strzałka prawaGimnazjum9250
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni12223
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7420
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5765
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3817
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10594
Ikona - strzałka prawaAktualności7012
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3720
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6763
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory6576
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6812
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu9545
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2770
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO6489
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1045
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy548
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025706
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035674
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045795
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056391
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066396
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076237
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087281
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095258
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105787
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114126
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124079
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133624
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143542
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152831
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162456
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171780
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018876
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7019
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7063
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8431
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1314
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1833
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6820
Ikona - strzałka prawaProgramy5431
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21089
Ikona - strzałka prawaArchiwum6435
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5672
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7438
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6537

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-07-16 15:01:36, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)