Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY RZĄŚNIA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Rząśnia

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1145177
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaGodziny urzędowania25874
Ikona - strzałka prawaOrganizacja18384
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia88470
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Urzędu Gminy50280
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Rady Gminy i Komisji Rady12666
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej10053
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnego Zespołu Oświaty9298
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Gminnej Biblioteki Publicznej8999
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Organizacji i Stowarzyszeń4400
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sołeckie4830
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia sportowe11735
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia kulturalne4481
Ikona - strzałka prawaElektroniczna Skrzynka Podawcza5820
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory124793
Ikona - strzałka prawaPrzetargi384066
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych1506
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia Stowarzyszeń12381
Ikona - strzałka prawaSzacowanie strat z powodu suszy1969
Ikona - strzałka prawaSprzedaż i najem nieruchomości16990
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20067520
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20075385
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające 20084879
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20094125
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20104214
Ikona - strzałka prawaPPWOW14098
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20113697
Ikona - strzałka prawaZakupy do 30 000 euro151666
Ikona - strzałka prawaDialog techniczny38025
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20109519
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20113145
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione3359
Ikona - strzałka prawaPodział gminy na jednomandatowe okręgi wyborcze4732
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143052
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201412913
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20153268
Ikona - strzałka prawaWybory do Izb Rolniczych 20151809
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151922
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152428
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20153260
Ikona - strzałka prawaNowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi0
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia o zamiarze zorganizowania zgromadzenia1388
Ikona - strzałka prawaPetycje1920
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury523
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych147
Ikona - strzałka prawaWybory164
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20182266
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9853
Ikona - strzałka prawaDruki i wnioski9712
Ikona - strzałka prawaRada Gminy12921
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy1901
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy15928
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12677
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy8884
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe48050
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut8485
Ikona - strzałka prawaRegulamin9097
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy44484
Ikona - strzałka prawaPorozumienia międzygminne156
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty13715
Ikona - strzałka prawaTaryfy115
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna8503
Ikona - strzałka prawaDokumenty planistyczne4035
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów2650
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku2663
Ikona - strzałka prawaDecyzje środowiskowe14629
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta16182
Ikona - strzałka prawa20093031
Ikona - strzałka prawa20102161
Ikona - strzałka prawa20111948
Ikona - strzałka prawa20131639
Ikona - strzałka prawa20141317
Ikona - strzałka prawa20151354
Ikona - strzałka prawa2016983
Ikona - strzałka prawa2017448
Ikona - strzałka prawa2018175
Ikona - strzałka prawaDecyzje Wójta10142
Ikona - strzałka prawaSprawozdania3826
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wójta3636
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy20779
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3315
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminny Zespół Oświaty18231
Ikona - strzałka prawaPrzetargi20982
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej11597
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o konkursach na nowe stanowiska pracy2967
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10743
Ikona - strzałka prawaGimnazjum9373
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Rząśni12372
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Białej7560
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Zielęcinie5878
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3902
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia - Wioska Internetowa10724
Ikona - strzałka prawaAktualności7331
Ikona - strzałka prawaKompleks "ORLIK"3778
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6905
Ikona - strzałka prawaKonkursy i Nabory6912
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6948
Ikona - strzałka prawaSprawozdania z wykonania budżetu9739
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego2855
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO6668
Ikona - strzałka prawaBilanse z wykonania budżetu1111
Ikona - strzałka prawaDotacje z budżetu Gminy619
Ikona - strzałka prawaBudżet 20025764
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035736
Ikona - strzałka prawaBudżet 20045856
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056461
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066474
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076297
Ikona - strzałka prawaBudżet 20087362
Ikona - strzałka prawaBudżet 20095321
Ikona - strzałka prawaBudżet 20105846
Ikona - strzałka prawaBudżet 20114209
Ikona - strzałka prawaBudżet 20124149
Ikona - strzałka prawaBudżet 20133695
Ikona - strzałka prawaBudżet 20143617
Ikona - strzałka prawaBudżet 20152905
Ikona - strzałka prawaBudżet 20162553
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171933
Ikona - strzałka prawaBudżet 20181112
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7078
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7122
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej8524
Ikona - strzałka prawaŚrodki zewnętrzne1390
Ikona - strzałka prawaSystem Informacji Przestrzennej1934
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6905
Ikona - strzałka prawaProgramy5510
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21583
Ikona - strzałka prawaArchiwum6513
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5740
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7505
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6620

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-09-20 15:28:55, zmian dokonał(a): Przemysław Cimcioch

WCAG 2.0 (Level AA)